NOVINKY prémiovej rady Vinum Nobile

autor zuzana smahelova
publikované 07/29/22
kategória

Predstavujeme Vám v novom dizajne dlho očakávané NOVINKY našej prémiovej rady Vinum Nobile – doprajte si neopakovateľný zážitok zo slovenských vín svetovej kvality.

Rizling rýnsky, milovníkov tejto populárnej odrody isto poteší pohár tohto vínka, jeho kvalitu ocenili aj v Madride na svetovej súťaži. Elegantné víno zelenkavo žltej farby s výraznou vôňou lipových kvetov a čerstvo natrhaných plodov marhúľ.

Hibernal, najnovšia hviezda nášho vinárstva mladé vínko,ktoré excelovalo a odnieslo si zlato z 3 prestížnych medzinárodných súťažiach a 5 regionálnych . Vo vôni aj v chuti prevláda vyzreté ovocie, hlavne nektárinka, egreš či kiwi. Pikantná kyselinka tomuto mohutnému vínu dodáva sviežosť a noblesu.

Pálava, po úspechov jej predchodcov Vám predstavujeme ročník 2019, ktorého sladká chuť Vás pohladí aktraktívnymi tónmi mandarínok, pomarančovej kôry a zeleného čaju.

Cabernet Sauvignon Rose bude kráľom našich rose vín- vo vôni aj v chuti množstvo šťavnatých tónov jahôd a malín. Vyzývavá chuť s príjemnou sladšou dochuťou a dlhým smotanovo-zamatovým záverom. Vínko, ktoré ocenili zlatom na svetovej súžazi Vinalies Internationales 2022.

Vínka nájdete na Eshope v sekcii NOVINKY, tešíme sa na Vaše ohlasy.

Súvisiace články

všetky články

Víno pod hviezdami

Tento rok sa jeden z najromantickejších festivalov uskutočnil 5. a 6. augusta 2022 v Pezinku. Vinum Nobile Winery už po druhý raz súčasťou.

zuzana smahelova | 08/9/22 |

Súvisiace produkty

všetky vína
Novinka

Merlot Rosé

Akostné víno značkové, polosuché
Golden Eagle - 2020

Merlot rosé si Vás podmaní krásnou farbou, vôňou a chuťou zrelej domácej jahody.

5,90

Novinka

Rizling rýnsky

Neskorý zber, suché
Vinum Nobile - 2020

Elegantné víno zelenkavo žltej farby s výraznou vôňou lipových kvetov a čerstvo natrhaných plodov marhúľ.

7,90

Novinka

Pálava

Bobuľový výber, sladké
Vinum Nobile - 2019

Omamne sladká chuť Vás pohladí aktraktívnymi tónmi mandarínok, pomarančovej kôry a zeleného čaju.

7,90

Novinka

Cabernet Sauvignon - Rose

Výber z hrozna, polosuché
Vinum Nobile - 2021

Vo vôni aj v chuti množstvo šťavnatých tónov jahôd a malín. Vyzývavá chuť s príjemnou sladšou dochuťou a  dlhým smotanovo-zamatovým záverom.

7,90

Prihláste sa na odber noviniek