NOVINKY prémiovej rady Vinum Nobile

autor zuzana smahelova
publikované 07/29/22
kategória

Predstavujeme Vám v novom dizajne dlho očakávané NOVINKY našej prémiovej rady Vinum Nobile – doprajte si neopakovateľný zážitok zo slovenských vín svetovej kvality.

Rizling rýnsky, milovníkov tejto populárnej odrody isto poteší pohár tohto vínka, jeho kvalitu ocenili aj v Madride na svetovej súťaži. Elegantné víno zelenkavo žltej farby s výraznou vôňou lipových kvetov a čerstvo natrhaných plodov marhúľ.

Hibernal, najnovšia hviezda nášho vinárstva mladé vínko,ktoré excelovalo a odnieslo si zlato z 3 prestížnych medzinárodných súťažiach a 5 regionálnych . Vo vôni aj v chuti prevláda vyzreté ovocie, hlavne nektárinka, egreš či kiwi. Pikantná kyselinka tomuto mohutnému vínu dodáva sviežosť a noblesu.

Pálava, po úspechov jej predchodcov Vám predstavujeme ročník 2019, ktorého sladká chuť Vás pohladí aktraktívnymi tónmi mandarínok, pomarančovej kôry a zeleného čaju.

Cabernet Sauvignon Rose bude kráľom našich rose vín- vo vôni aj v chuti množstvo šťavnatých tónov jahôd a malín. Vyzývavá chuť s príjemnou sladšou dochuťou a dlhým smotanovo-zamatovým záverom. Vínko, ktoré ocenili zlatom na svetovej súžazi Vinalies Internationales 2022.

Vínka nájdete na Eshope v sekcii NOVINKY, tešíme sa na Vaše ohlasy.

Súvisiace články

všetky články

XX. Prešporský Bál: Noc prekvapení

Po štyroch rokoch naplnených ohlušujúcim tichom sa prestížne podujatie Prešporský bál vracia na scénu bratislavského spoločenského a kultúrneho života.

zuzana smahelova | 02/6/24 |

Súvisiace produkty

všetky vína
Novinka

Chardonnay

Akostné víno značkové, suché
Nobile Winery - 2023

LIMITOVANÁ EDÍCIA Chardonnay pre najlepšiu učiteľku! 

4,50

Novinka

Chardonnay

Akostné víno značkové, suché
Nobile Winery - 2023

LIMITOVANÁ EDÍCIA Chardonnay pre najlepšieho učiteľa! 

4,50

Novinka

Chardonnay

Neskorý zber, suché
Nobile Winery - 2023

Darček pani učiteľke, ktorý to povie za Vás!

4,50

Deň Matiek

Tramín červený

Neskorý zber, polosuché
Nobile Winery - 2021

Exkluzívna limitovaná edícia Vinum Nobile ku Dňu Matiek!

7,70

Prihláste sa na odber noviniek