Kto sme

Vinum Nobile Winery

ktoré získalo množstvo medailí a ocenení na prestížnych vinárskych súťažiach po celom svete - od Texasu po Paríž. Vinárstvo sa nachádza v malebnej obci Malé Ripňany, v prekrásnej nitrianskej vinohradníckej oblasti ktorá je považovaná za najstaršiu vinársku oblasť na Slovensku s prvopočiatkami už z 9. storočia.

Klimatické podmienky v Nitrianskom kraji môžu byť vďaka veľkému počtu slnečných dní veľmi priaznivé, vďaka čomu patrí medzi popredné regióny z hľadiska výroby vína. Vinárstvo Vinum Nobile je dôkazom vášne a odbornosti svojho zakladateľa a vinárov, ktorí sa vydali na cestu výroby vína, ktoré uchváti zmysly a zosobňujú podstatu ich jedinečného terroir.

Čo ponúkame

Vášeň pre výrobu vína

Vinárstvo Vinum Nobile sa pýši vášňou pre výrobu výnimočného vína- už prvé ročníky vín z Vinum Nobile Winery 2012 mali veľký úspech na medzinárodných

a regionálnych súťažiach vín, ako sú Vinalies Paris, Bacchus Madrid, Sakura Tokyo, AWC Viedeň, Lyon, Texas, Prague Wine Trophy či Berlin International Wine Competition, ale každým rokom pribúdajú ďalšie.

Spoznajte naše bohaté portfólio

Vinum Nobile

Vinum Nobile je špičkový rad vín, ktorý je vyrobený s veľkou starostlivosťou a zameriava sa na prémiovú kvalitu. Tento rad zahŕňa rôzne druhy červených a bielych vín, ktoré sú známe svojou eleganciou, štruktúrou a vynikajúcim pôvodom. Vína Vinum Nobile majú hĺbku chuti, tóny zrelého ovocia a vyvážené taníny, vďaka čomu sú skvelým doplnkom na každú príležitosť.

Slovak Valley

Slovak Valley je moderný ľahký rad vín, ktorý sa vyznačuje svojou sviežosťou, príjemnou ovocnosťou a ľahkým pitím. Tieto vína sú ideálne na neformálne príležitosti a stretnutia s priateľmi. Rad Slovak Valley ponúka široký sortiment bielych, ružových a červených vín, ktoré sú chutné a príjemne sa pijú.

Frizzanvino

Frizzanvino je jemne perlivé víno s príjemnou bublinkovou textúrou a lahodnou chuťou. Frizzanvino je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú perlivé víno ideálne na oslavy a špeciálne príležitosti.

Golden Eagle

Golden Eagle je zameraný na odrodové vína, ktoré vynikajú svojím osobitým charakterom a jedinečnými chuťovými profilmi.

Prémiové darčekové sady

Prémiové darčekové sady Okrem fliaš vína sme pripravení ponúknuť aj darčekové balenie na mieru s logom spoločnosti, osobným odkazom v kombinácii s kvalitným slovenským občerstvením.

Z lásky k prírode

Vo vinárstve Vinum Nobile nám na životnom prostredí veľmi záleží a preto aj svojou troškou prispievame k udržateľnosti zavádzaním.

ntegrovanej ochrany vo vinohradoch nášho vinárstva.

Biologickej ochrany proti chorobám viniča/kompromis kombinácie hnojív a fungicídov.

Naše vinárstvo demonštruje svoje moderné prístupy vo výrobe investíciou do nákupu podpornej EKO friendly technológie. Vďaka nemu dokážeme zabezpečiť super rýchlu šetrnú aplikáciu potrebných postrekov s minimálnym zhutnením pôdy a tým aj zníženie nežiaducich ekologických dopadov.

"Zelené zmesi" - do každého druhého radu sme vysiali zmes bylín, ďateliny a trávy, ktorá prirodzene priláka vhodný hmyz. Naším cieľom je kompletne vysadiť trávnaté plochy medzi viničom na ochranu pôdy proti erózii a prilákanie užitočného hmyzu.

Majiteľ

Vladislav Khabliev

Majiteľ, pán Vladislav Khabliev, ktorý lásku k vinárstvu zdedil po svojich kaukazských predkoch sa ako úspešný podnikateľ rozhodol v roku 2012 vybudovať Vinum Nobile Winery - 90 hektárov viníc a vinárstvo vybavené modernou technológiou na spracovanie bieleho a červeného hrozna v krásnom prostredí Malých Ripňan, skvelý tím profesionálov a jeho vízia sa už od začiatku výroby stretávali s úspechom.Osobne kontroluje každú fázu technologického procesu, ktorý sa neustále zdokonaľuje.

„Skôr ako si priložíme pohár vína k ústam, mali by sme vedieť, kde sa víno zrodilo. Utesnenie územia a ľudí, ktorí ho používajú, je mimoriadne dôležité. Obsahuje tajomstvo krajiny, atmosféru a historickú múdrosť našich predkov, generačnú túžbu posunúť víno na jeho ceste bližšie k slnku. „Víno je premenená energia slnka,“ upozorňuje hlavný vinársky technológ Alfred Havlas.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám a objavte krásne vína v autentickom prostredí viníc a vinárstva.

Ponúkame Vám fantastické vínne degustácie, vychutnajte si našim sommeliérom vyskladaný výber vín spolu s miestnymi syrmi a paštétami podávanými na domácom chlebe. Celé vinárstvo je bezbariérové a umožňuje pohyb po celom vinárstve aj imobilným návštevníkom.

Okrem samotnej degustácie budete mať možnosť zakúpiť si vína v darčekovom balení, ktoré môžete venovať svojim blízkym.

Rastislav Šipka
Director of sales and marketing
M +421 902 967 167
E rastislav.sipka@sg-slovakia.sk

Zuzana Šmahelová
Sales Manager
M +421 911 677 474
E zuzana.smahelova@sg-slovakia.sk

doručenie kuriér

do 48h

doprava už

od 3,90 €

doručenie zdarma

nad 60€

zľava na ďalší nákup

5%

nákup nad 60 EUR

víno grátis

nákup nad 100 EUR

2 vína grátis

Prihláste sa na odber noviniek