Víno pod hviezdami

autor zuzana smahelova
publikované 08/9/22
kategória

5- 6 Augusta sa konal v Pezinku najromantickejší  festival skvelého vína a hudby. Atmosféra bola jedinečná, 20 vybraných vinárov, skvelé kapely a nádherná scenéria vinohradov pod šírim nebom.

Návštevníci boli v perfektnej nálade. Stánok Vinum Nobile Winery mal po oba dni využil tento festival na odprezentovanie NOVINIEK z rady Vinum Nobile.

Rizling rýnsky, Hibernal, Cabernet Sauvignon rosé a Pálava boli vínka, ktoré si návštevníci veľmi pochvalovali. Hibernal potvrdil kvality medailového šampióna a Pálave sladkej a omamnej vôni a chuti podľahol každý,kto ju ochutnal.

Rada Frizzanvino potvrdila, že naše voňavé a svieže frizzante si Vás získa na prvé ochutnanie. Už v piatok sme vypredali posledné fľaše Frizzanvina Chardonnay a Merlot rosé bodoval ešte aj celú sobotu- leto je o šteklivých bublinkách, toto sa potvrdilo aj na tomto skvelom festivale. Tešíme sa o rok priatelia! 😊

dav

Súvisiace články

všetky články

XX. Prešporský Bál: Noc prekvapení

Po štyroch rokoch naplnených ohlušujúcim tichom sa prestížne podujatie Prešporský bál vracia na scénu bratislavského spoločenského a kultúrneho života.

zuzana smahelova | 02/6/24 |

Súvisiace produkty

všetky vína
Novinka
cs rose

Cab. Sauvignon - Rose

Neskorý zber, polosuché
Nobile Winery - 2022

Valentínsky Cabernet Sauvignon Rose je vínko iskrivo ružovočervenej farby, s lahodnými tónmi jahôd a malín.

3,90

Novinka
rizling

Rizling vlašský

Neskorý zber, suché
Nobile Winery - 2022

Valentínsky Rizling vlašský je vynikajúce vínko, s jemnou vôňou a chuťou so stopami vinohradníckej broskyne.

3,90

Prihláste sa na odber noviniek