Objavte čaro skvelých slovenských vín svetovej kvality pre tie najkrajšie chvíle v roku

autor zuzana smahelova
publikované 12/8/21
kategória
zdroj https://www1.pluska.sk/

O chvíľu tu máme Vianoce, ten najkrajší darček pre nás dospelých je byť spolu so svojimi najdrahšími v zdraví a dobrej nálade, pozerať sa na šťastie detí pod stromčekom a povedzme si úprimne, kto by si popri tejto idylke nevychutnal pohár dobrého vínka?

Dajte svojej štedrej večeri punc výnimočnosti a vyšperkujte Vaše obľúbené vianočné menu slovenským vínom svetovej kvality z vinárstva Vinum Nobile Winery, ktoré už od svojho vzniku v roku 2012 žne úspechy na medzinárodných aj regionálnych vinárskych súťažiach. (Vinalies Paris, Bacchus Madrid, Sakura Tokyo, AWC Vienna, Lyon, Texas, Prague Wine Trophy, Berlin International Wine Competion, Národný salón vín SR). Vinum Nobile Winery predstavuje garanciu vysoko kvalitných slovenských bielych, červených, ružových či sýtených jemne perlivých vín, nájdete ich pod značkami Vinum Nobile, Slovak Valley, Golden Eagle či Frizzanvino.

Dobrým vínkom na Vianoce urobíte radosť celej svojej rodine, priateľom či kolegom.

Poďte sa inšpirovať degustačným setom 6 slávnostných vín k vianočnému stolu

Sýtené perlivé víno Frizzanvino Chardonnay s limetovými tónmi je ideálnym aperitívom, naštartuje Vaše chuťové poháriky na najobľúbenejšie menu v roku.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Rybka musí plávať- k pečenej variante bude skvele ladiť Veltlínske zelené, ročník 2019 z rady Slovak Valley, 2019, ku klasike vyprážanému kaprovi zasa Golden Eagle Rizling vlašský, 2019 vínko s miestenkou elity v Národnom salóne vín Slovenskej republiky.
Máte radi lososa? K nemu si vychutnajte Cabernet Sauvignon Rosé, ročník 2019 z rady Golden Eagle.

Ak ryba nie je Váš favorit a milujete pečenú morku siahnite po Alibernete– od Tokya po Texas medailami ocenený ročník 2012 z rady Vinum Nobile. Je to výnimočné víno ideálne pre výnimočný večer v roku.

Aj Vy milujete sladké Vianoce? Vinum Nobile Pálava, ročník 2018, bobuľový výber a ručný zber je tou správnou bodkou na záver- voňavé vínko s vôňou muškátového kvetu a kandizovaných broskýň, ktoré môžete popíjať pri rozbaľovaní darčekov a pochutnávaní si na koláčikoch.

Ak rozmýšľate nad darčekom, ktorý poteší dospelú časť Vašich najbližších, Vinum Nobile Winery má pre Vás skvelé tipy ako im dobrým vínkom na Vianoce urobíte radosť za výhodné ceny.

Pálava, 2018 & Tramín červený 2018 z exkluzívnej rady Vinum Nobile bude iste tým pravým darčekom pre priaznivcov sladkých vín- bobuľový výber, ručný zber, príjemná vôňa a lahodná chuť ideálna na sviatočné chvíle plné pohody.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Darčekový set sýtených perlivých vín z rady Frizzanvino poteší na Vianoce milovníkov bubliniek. Štýlový a jedinečný vzhľad týchto vín spolu s lahodnou chuťou ich predurčuje byť ideálnym darčekom pod vianočný stromček.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Ružové vína sú určite favoritom žien. Po jahodách voňajúce medailové Cabernet Sauvignon Rosé spolu s najnovším sýteným perlivým Frizzanvinom Melvino Rosé sú jasnou voľbou predurčenou na úspech.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Skutočným znalcom vín ulahodíte týmto výberom – Vinum Nobile Alibernet, 2012, Melvino 2015 a Golden Eagle Rizling vlašský 2019- trojica medailových skvostov, ktoré patria k slovenskej elite s miestenkou v Národnom salóne vín Slovenskej republiky.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Vianočný výber obľúbených bielych vín – luxusné Rulandské biele z rady Vinum Nobile, veľmi obľúbený Slovak Valley Tramín červený či ľahké a svieže vínko Müller Thurgau z rady Golden Eagle poteší každého kto má rád sviežosť a ľahkosť bielych vín.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Rizling vlašský je veľmi populárna odroda a ročníkovým výberom 2017, 2018, 2019 iste prekvapíte svojich blízkych možnosťou príjemnej degustácie.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Vychutnajte si nádhernú vianočnú atmosféru a sviatočnú pohodu s bohatou ponukou slovenských vín svetovej kvality – spoznajte ich ušľachtilosť, užite si krásne chvíle s VINUM NOBILE.

V čase od 1.12.2021 do 1.1.2022 prebieha celoslovenská kampaň #MesiacPoctivehoSlovenskehoVina. Kúpou vín z ponuky Vinum Nobile Winery podporujete slovenské víno, ktorého všetky fázy výrobného procesu, od pestovania hrozna cez výrobu vína až po jeho nafľašovanie, sa uskutočnili na Slovensku.

Ilustračné foto
Ilustračné fotoZdroj: VINUM NOBILE

Súvisiace články

všetky články

XX. Prešporský Bál: Noc prekvapení

Po štyroch rokoch naplnených ohlušujúcim tichom sa prestížne podujatie Prešporský bál vracia na scénu bratislavského spoločenského a kultúrneho života.

zuzana smahelova | 02/6/24 |

Súvisiace produkty

všetky vína
Novinka
cs rose

Cab. Sauvignon - Rose

Neskorý zber, polosuché
Nobile Winery - 2022

Valentínsky Cabernet Sauvignon Rose je vínko iskrivo ružovočervenej farby, s lahodnými tónmi jahôd a malín.

3,90

Novinka
rizling

Rizling vlašský

Neskorý zber, suché
Nobile Winery - 2022

Valentínsky Rizling vlašský je vynikajúce vínko, s jemnou vôňou a chuťou so stopami vinohradníckej broskyne.

3,90

Prihláste sa na odber noviniek