Posledný termín objednávok s garanciou doručenia do Vianoc je 18.12.2021. viac info
Posledný termín objednávok s garanciou doručenia do Vianoc je 18.12.2021. viac info

Aké vína sa hodia k štedrej večeri a jednotlivým druhom rýb?

autor zuzana smahelova
publikované 12/10/21
kategória
zdroj https://akcnezeny.sk/ake-vina-sa-hodia-k-stedrej-veceri-a-jednotlivym-druhom-ryb/

REDAKCIA 10 decembra, 2021

Rozmýšľali ste nad tým, aký prípitok sa hodí na Vianoce? Alebo aký nápoj najviac ladí s vyprážaným kaprom? Dajte svojej štedrovečernej večeri punc výnimočnosti a vyšperkujte vaše obľúbené vianočné menu slovenským vínom svetovej kvality z vinárstva Vinum Nobile Winery.

Sýtené víno Frizzanvino Chardonnay s limetovými tónmi je ideálnym aperitívom, naštartuje vaše chuťové poháriky na najobľúbenejšie menu v roku.

K rybe pasuje najviac biele víno

Rybka musí plávať- k vyprážanemu kaprovi bude skvele ladiť Veltlínske zelené z rady Slovak Valley 2019, pečené rybky ideálne doplní luxusné medailové Rulandské biele, ročník 2018 z rady Vinum Nobile.

Máte radi lososa? Ideálna dvojica v pohári bude Cabernet Sauvignon Rosé z rady Golden Eagle 2019.

Čo k mäsitým pokrmom?

Ak ryba nie je váš favorit a dáte prednosť pečenému mäsku, ochutnajte od Tokya po Paríž ocenený Cabernet Sauvignon ročník 2012 z rady Vinum Nobile.

A k nesmrtelnej klasike šťavnatému rezňu vynikne Golden Eagle Rizling vlašský 2019, vínko s miestenkou elity v Národnom Salóne Vín Slovenskej republiky.

Milujete sladké Vianoce?

Správna bodka na záver – voňavé vínko s vôňou muškátového kvetu a kandizovaných broskýň, ktoré môžete popíjať pri rozbaľovaní darčekov a ujedaní koláčikov je určite správna voľba – Vinum Nobile Pálava, ročník 2018, bobuľový výber a ručný zber.

Oslava Nového roka si zaslúži originálne víno – štýlové jemne perlivé Frizzanvino v ponuke v 3 verziách.

  • Svieže limetkové Frizzanvino Chardonnay
  • Po lesných jahodách voňajúce Frizzanvino Melvino Rosé (100% Merlot)
  • Bublinkami odľahčené purpurové Frizzanvino Alibernet

S Frizzanvinom dokážete vytvoriť aj skvelé párty kokteily

  • Svieže limetkové Frizzanvino Chardonnay
  • Po lesných jahodách voňajúce Frizzanvino Melvino Rosé (100% Merlot)
  • Bublinkami odľahčené purpurové Frizzanvino Alibernet

S Frizzanvinom dokážete vytvoriť aj skvelé párty kokteily

Milovníčky miešaných drinkov zbystrite pozornosť – Frizzanvino sa spojilo s partnerom Fitstream_eu  a vytvorili jedinečnú trojicu párty drinkov, ktoré môžu byť skvelým oživením vianočných či silvestrovských osláv- MANGO BUBLINKY, ŠUMIVÉ MALINY či MELÓNOVÉ POTEŠENIE. Detailné video recepty nájdete tu.

Slovenské vína svetovej kvality

Už od svojho vzniku v roku 2012 žne Vinum Nobile Winery úspechy na medzinárodných aj regionálnych vinárskych súťažiach. Opakovane ich tešia najmä miestenky v Národnom salóne, kde sa ich vína každoročne zaraďujú k TOP 100 vínam zo Slovenska.

Na stránke Vinum Nobile Winery sa nestratíte – môžete sa inšpirovať fun filtrom kde si viete navoliť vínka podľa príležitostí a dostanete tipy od someliéra. Babská jazda pred nami, Chcem si ho udobriť, Svokra má narodeniny a ďalšie..

Vínko je ideálny darček

Inšpirujte sa bohatou vianočnou ponukou  NOBILE VIANOCE – nájdete tam skvelé darčekové výbery vín pre vašich najbližších. Pre milovníkov vína sú lákadlom luxusné degustačné sety medailových ročníkových Cabernet Sauvignon či Merlotov. Výber výnimočných bielych ročníkových vín či set s unikátnou online degustáciou riadenou someliérom z pohodlia domova.

Nakúpte si už teraz výhodné balíčky za ešte zvýhodnenú mikulášsku zľavu 6% uplatnením kódu MIKULAS6. Ideálne objednať najneskôr do 16.12.2021 s garanciou doručenia do Vianoc.

V čom je Vinum Nobile Winery iné?

  • Unikátny projekt ONLINE degustácie vín so someliérom – degustačný set šiestich výnimočných vín, ktorých ochutnávkou prevedie sommeliér, predstaví zákulisie vinárstva, a to všetko ONLINE z pohodlia domova.
  • Rýchle doručenie do 48 hodín, odmena pre zákazníkov k nákupu nad 60 EUR 1 vínko grátis, k nákupu nad 100 EUR 2 vínka grátis, vernostné zľavy.
  • Všetky vína majú garantovaný slovenský pôvod. Pochádzajú z ich vlastnej produkcie 83 hektárov viniča, pivnica vybavená modernou technológiou s dôrazom na ochranu životného prostredia. Ich cieľom je kompletné vysadenie trávnatých plôch v medziradiach viniča na ochranu pôdy.
  • Aktívne sa zapájajú do kampane #PiatokPoctivehoSlovenskehoVina – Osud slovenských vinohradníkov v časoch pandémie im nie je ľahostajný – stali sa súčasťou tejto iniciatívy a výzvy k solidarite na podporu slovenského vína.

K dispozícii je 6% zľavový kód pre Akčné ženy: MIKULAS6

Súvisiace články

všetky články

Súvisiace produkty

všetky vína
Novinka
rizling vianoce

Rulandské biele

Neskorý zber, suché
Nobile Winery - 2020

Vianočné lahodné Rulandské biele, neskorý zber,suché, 2020.

3,90

Novinka
ali vianoce

Alibernet

Akostné odrodové víno, suché
Nobile Winery - 2018

Alibernet s vianočnou etiketou

3,90

Set Zľava!
salon vin
-10%

Cabernet Sauvignon

Neskorý zber Výber z hrozna, suché
Golden Eagle Vinum Nobile - 2015 | 2019

Dvojica s ocenením Národný salón vín

18,80

Set Zľava!
set Xmass
-10%

Chardonnay

Neskorý zber, polosladké polosuché sladké suché
Nobile Winery - 2016 | 2019 | 2020 | 2021

Dobré vína učite patria na slávnostný stôl, pozrite sa ako jednoducho ich vďaka tomuto setu skombinujete  k Vašim obľúbeným sviatočným pochúťkam.

39,60

Prihláste sa na odber noviniek